+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Octenident antibakteriaalne suuõõne hooldusvahend 250ml

Tootekood: SM70002741
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
8,10 €
Kogus:

 

Octenident® antibakteriaalne suuõõne hooldusvahend pärsib halba hingeõhku põhjustavate bakterite levikut ning tagab suu puhtuse ja värskuse.

Antibakteriaalne suuloputusvahend Octenident® on mõeldud hügieeniliseks suuhoolduseks mitmete suu- ja igemeprobleemide korral. Piparmündimaitseline Octenident® on esimene suuloputusvahend ainulaadse oktenidiini toimeainega, mis tapab kiirelt  ja järjepidevalt bakterid ja pidurdab nende tagasikasvu. Octenident® suuvesi pärsib halba hingeõhku põhjustavate bakterite levikut ning tagab suu puhtuse ja värskuse. 

Octenidenti® erinevus teistest suuloputusvahenditest.

-        Octenident® ei sisalda kloorheksidiini ja alkoholi ning ei muuda seetõttu kasutamisel hammaste ja täidiste värvust.

-        Octenident® lõhustab biofilmi ning takistab kiiresti ja pikaks ajaks bakterite ja seente arengut ning vähendab nende paljunemist.

-        Octenident® on kiire toimega. Uuringud kinnitavad, et bakteritsiidne ja fungitsiidne toime saavutatakse 15-30 sekundi jooksul. 

Octenident® kiirendab haavade parenemist ning tänu oma antibakteriaalsetele omadustele, soovitatakse kasutada ka paar päeva enne ning pärast kirurgilisi protseduure. 

Igapäevane suuhügieen.

Octenident® suuloputuvahendit ei soovitata kasutada igapäevase suuhügieeni tagamiseks, vaid ainult raviperioodi jooksul. 

Söök ja jook vahetult peale Octenidenti® kasutamist.

Kuna toode on piparmündimaitseline, soovitatakse oodata toidu ja joogiga umbes 15 minutit peale suuloputamise protsessi, et vältida maitsete muutust. Kui ssee ei häiri, siis muud piirangud puuduvad.

Octenident® raseduse ja imetamise ajal.

Octenident® sobib kasutamiseks raseduse ajal, ka rasedusaegse igemepõletiku korral.

Octenidenti® lai kasutusvaldkond.

Octenident® sobib kasutamiseks põletikuliste haiguste raviks. Igapäevaseks koduseks kasutamiseks suuõõne ja kurgu probleemide korral paari nädala jooksul. Keemia- ja kiiritusravi patsientidele.

Octenident® allergia korral.

Reaktsioone on esinenud väga üksikutel juhtudel, enamasti Octenident® allergilisi reaktsioone ei põhjusta.

Vastunäidustused Octenidenti® puhul.

Octenidenti® kasutamisel ainsaks vastunäidustuseks on ülitundlikkus mõne toimeaine suhtes. Toodet ei soovitata kasutada alla 3-aastastel lastel vedeliku juhusliku allaneelamise riski tõttu. Antud juhul võib iimmutatud vatitampooniga vajalikud kohad tupsutada.

Octenidenti® kasutamine.

Loputage suud lahjendamata octenident®-iga ligikaudu 30 sekundit, üks kuni kaks korda ööpäevas..

Koostisosad: Vesi, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, glütseriin, aroomaine, naatrium glükonaat, aspartaam, oktenidiin HCL, sidrunhape sisaldab fenüülalaniini allikat.

Mitte lasta külmuda! Mitte alla neelata!

Süüa ja juua võib kohe pärast loputamist.

Ei sobi kasutamiseks imikutel ja väikelastel.