+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ettevõttest

Surgitech on 1998. aasta kevadel asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevusalaks on diagnostikaseadmete ja reagentide turundus ja müük. Firma teenuste alla kuulub ka seadmete müügijärgne hooldus ja remont. Ettevõtte tooteportfelli kuuluvad kulutarvikud, diabeeditooted, desinfitseerimis- ja verevõtuvahendid jm. Surgitech on Accu-Chek kaubamärgi maaletooja. 

Soovime parandada inimeste elukvaliteeti. Tahame toetada ning suunata inimeste tervist positiivses suunas. Meie lõpp-eesmärgiks on klientide rahulolu. 

Üheks meie eesmärkidest on ka ettevõtte kasv. Surgitechi kaubavalik laieneb ja uueneb pidevalt, seega pakume lisaks ka tavatarbijale mõeldud tervisetooteid. Meie menüüs on toidulisandid unehäirete leevendamiseks ja immuunsuse ning liigeste tugevdamiseks, erinevad nahahoolduskaubad ning spetsiaalselt meestele mõeldud tooted. Lisaks ühekordsed meditsiinilised tarvikud.

Hindame kõrgelt koostööst tekkivat sünergiat. Oleme käed löönud mitmete maailmas kõrgelt hinnatud ettevõtetega Saksamaalt, Šveitsist, Poolast, Austriast, Hollandist, Rootsist, Inglismaalt ja Soomest.

Oleme usaldusväärseks partneriks ka paljudele kodumaistele klientidele. Meid tunnevad tänaseks pea kõik suuremad tervishoiuasutused, sh haiglad, laborid, polikliinikud ja perearstikeskused. Meie sooviks on tutvustada Surgitechi ja oma tooteid lisaks ka apteekidele ning tavainimestele.