+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Accu-Chek Performa glükomeeter mmol/l

Tootekood: RD06987796045
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
8,00 €
Kogus:

Accu-Chek Performa glükomeeter töötab esmaklassiliselt tänu sellele, et kontrollib ise regulaarselt süsteemi ohutust. Glükomeetri juurde sobivad Accu-Chek Performa testribad.

Omadused

Ohutuskontroll. Selleks et saada usaldusväärseid mõõtmistulemusi ja mitte raisata testribasid, teeb glükomeeter mitmeid kvaliteedikontrolli katseid ning vastavaid korrektuure, mis hõlmavad muuhulgas ka järgimisi aspekte: temperatuur, liiga väikese doosi tuvastamine, hematokrit, testribade kahjustused ja testribade aegumine

Täpsed ja kiired tulemused. Glükomeetriga mõõdetud tulemused on sama täpsed kui laboris tehtud testi tulemused ja seadmel kulub tulemuste mõõtmiseks ja vastuse edastamiseks kuni viis sekundit.

Vereproov. Veresuhkru testi jaoks on vaja ainult 0,6 mikroliitrit verd.

Andmekäitlus. Glükomeetri mällu saab salvestada kuni 500 testi tulemused koos kellaaja ja kuupäevaga, et saaksite paremini oma haiguslugu jälgida.

Keskmiste tulemuste arvutamine. Glükomeeter arvutab 7, 14 ja 30 päeva testide keskmised tulemused.

Mõõtmiste meeldetuletus. Kasutaja saab seada kuni neli automaatset meeldetuletust erinevateks kellaaegadeks päeva jooksul.

Andmete ülekanne. Glükomeetri infrapunaliidese ja Accu-Chek Smart Pix seadme abil saate salvestatud tulemused arvutisse laadida.

Automaatne kodeerimine. Koodikiibi abil on võimalik edastada hoiatus aegunud testribade kohta. Lisaks programmeerib see glükomeetrit automaatselt ja uuendab glükomeetri funktsioone siis, kui tehnoloogilised uuendused on saadaval.