+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Vivocin hoolib sinu nahast

26.03.2020
Vivocin hoolib sinu nahast

Meie nahk vajab erilist hoolt igal aastaajal. Üldine uskumus on, et jahedamate ilmadega vajab meie nahk n-ö paksema koostisega niisutajat, kevadel jällegi kergema tekstuuriga iluvahendit. Iseenesest on see tõsi, kuid sellest olulisemad on kreemi koostisosad, nende kvaliteet ja puhtus, et need tagaksid kaitsekilbi nahale. Just sellest lähtuvalt on Šveitsis väljatöötatud ja valmistatud Vivocini sari, et pakkuda sinu nahale aasta läbi parimat kaitset. Vivocin pakub meditsiinilist nahahoolduse sarja, mis sisaldab paljusid kvaliteetseid koostisosi, mida kasutatakse farmaatsitööstuses haavade parandamiseks. Vivocini sarja tooted sobivad ideaalselt külmast lõhenenud naha parandamiseks, samuti kuiva ja ketendava naha toitmiseks ja niisutamiseks. Toodete koostised on välja töötatud selliselt, et need aitavad nahal kiiresti paraneda ja taastuda peale dermatoloogilisi protseduure nagu püsimeik, tätoveeringud ja laserravi.

Vivocini tootevalik sisaldab:

- väga suurel hulgal aktiivseid toimeaineid, mis muudavad selle sobivaks ka igapäevasemate probleemide korral, nagu pindmised põletused, sügelev, ärritunud või kuiv nahk;
- peamiselt looduslikud koostisosad, mis austavad nii tarbijaid kui ka keskkonda;

- puhast allikavett Šveitsi Alpidest, mis on tuntud rahustavate omaduste poolest;
- 0% mineraalõlisid, aroomi- ja värvaineid, alkoholi, parabeene, alumiiniumi.

Need tõhusad, õrnad ja kliiniliselt tõestatud tooted pakuvad sinu nahale parimaid võimalikke lahendusi, just siis, kui nahk seda kõige rohkem vajab. Toodetega saad lähemalt tutvuda ja tellida siit! 

Et nahk saaks veel parema kaitse ja toe, toome siinkohal välja mõned üldisemad soovitused:

-        Mida kuivem õhk, seda kuivem nahk! Seega hoia kodu ja kontori õhk niiskena. Selleks sobivad erinevad õhuniisutid, aga abi on ka väikeste veega täidetud anumate hoidmisest enda lähedal. Lisaks tasub ruumide temperatuur hoida pigem madalam kui kõrgem.

-        Soolte ja naha tervise vahel on leitud otseseid seoseid. Seega soovitatakse süüa rohkem häid ja kasulikke rasvasid nagu kreeka pähklid, oliivõli, avokaado. Hoiduda tuleks liigsest alkoholist ning juua tuleks piisavalt puhast vett.

-        Väldi tugevaid ja alkoholi sisaldavaid puhastusvahendeid. Heida pilk nahapuhastustoodete koostisosadele ning jälgi, et need ei sisaldaks alkoholi ning tugevaid lõhna- ja värvaineid. Puhastusvahend peaks olema piisavalt õrn, et naha loomulik kaitsekiht jääks alles.

-        Kuum vesi jaheda ilmaga võib kõlada mõnusalt, aga mitte sinu naha jaoks. Pikad kuumavee duššid tuleks asendada kuni 5-minutiliste soojeveega loputustega. Ning nahka soovitatakse niisutada ja kreemitada ühe minuti jooksul peale pesu. 

Püsige kaunid!
AS Surgitechi meeskond