+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Solderol 2K vitamiin D3 50mcg kapslid N60

Tootekood: LEK519008
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
10,20 €

Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) toidulisand

Vitamiin D aitab kaasa immuunsussüsteemi normaalsele talitlusele, aitab hoida luid ja hambaid normaalsena. Vitamiin D aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ning normaalsele vere kaltsiumisisaldusele. 

D-vitamiin aitab vähendada kukkumisega seotud ohte posturaalse ebastabiilsuse ja lihasnõrkuse korral. Kukkumine on luumurdude riskifaktor üle 60-aastaste meeste ja naiste seas.

Üks kapsel sisaldab 50 µg (2000 IU) D3 vitamiini (kolekaltsiferooli).

Solderol 2K vitamiin D3 on toidulisand, millel on innovatiivne mikropelletite tehnoloogia – kergesti neelatavasse läbipaistvasse želatiinist kapslisse on suletud mikropelletid, mis vabastavad kolekaltsiferooli prolongeeritult.

Soovituslik päevane kogus:1 kapsel päevas pärast sööki.

Päevane annus sisaldab:

Peamised koostisosad Kogus 1 kapslis %NRV*
Vitamiin D3 50 µg (2000 IU) 1000%

*%NRV - päevane võrdluskogus täiskasvanul

Koostisosad: želatiin, sukroos, maisitärklis, dekstriin, mikrokristalliline tselluloos E460i (täiteaine), hüdroksüpropüül metüültselluloos E464 (paksendaja), ribolflaviin E101 (värvaine),  kolekaltsiferool (vitamiin D3).

Gluteenivaba. Ei sisalda laktoosi.

Säilitada toatemperatuuril 15 – 25 °C juures kuivas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsta otsese päikesevalguse  ja niiskuse eest.

Hoiatused: Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Enne toidulisandi kasutamist on soovitav konsulteerida arsti või apteekriga. Toode ei ole mõeldud alla 3-aastastele lastele. Solderol 2K kasutamisel ärge võtke teisi D3-vitamiini sisaldavaid toidulisandeid.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Lisainfo: https://solderol2k.pl/