+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

M4 REVIVE GEAR PACK: kompressioonpüksid

Tootekood: M4RG200MDML
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
1299,00 €
Kogus:

REVIVE™ M4 Gear Pack: M4 kompressioonpüksi

Toote kirjeldus: 

Kiirenda taastumist, vähenda valu ja paranda sooritust uue Mueller® RecoveryCare® REVIVE™ kompressioonitehnoloogiaga. Stimuleerides keha loomulikku vereringet täpsete surveastmetega, soodustavad REVIVE™ uuenduslikud kompressioonpüksid, M4 konsool ja kattuvad kambrid kiiremat taastumist enne treeninguid, nende ajal ja pärast neid, samuti aktiivsuse või lihtsalt jalgadel seismise ajal. See reguleeritav süsteem optimeerib sinu taastumist personaalse terapeutilise survevahemikuga. Vastupidav, kaasaskantav ja kerge seade on lihtne kasutada, puhastada ja selle aku kestab 8 tundi. Varustatud Bluetooth-tehnoloogiaga, mis võimaldab jälgida isikupärastatud raviprotseduure sinu mobiilseadmes. Varustuse komplektid sisaldavad ainult konsooli ja kompressioonpükse.

Revive™ M4 rõiva sees olevad õhukambrid on spetsiaalselt loodud üksteisega kattuma, et massaaž oleks sujuv ja mugav. Revive™ M4 konsool võib korraga kasutada ühte või kahte rõivast. Revive™ M4 ravi algab jäseme põhjast, liigub torso poole ja lõpeb seejärel.

Toode koosneb konsoolist, jalamansettidest, DC adapterist, voolikutest, ning õhukonnektori takistuspistikust. Teisi mansette saab eraldi juurde osta. Konsooli on võimalik ühendada nutitelefoniga, mille abil saab mugavalt reguleerida sessiooni ning kohandada programme. 

Konsoolil on 5 erinevat programmi: 

  • taastumine
  • soojendus
  • isolatsioon
  • intervall 
  • kohandatud

Suurus

M-suurus (pikkus 81-86 cm, maksimaalne reieümbermõõt 74 cm)

Rõhk

20-100 mmHg

Aku

Aku kestvus 8 tundi