+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

CoaguChek XS 6 testi INR

Tootekood: RD04625374190
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
32,94 €

PT aja analüüsi nimetatakse tihti INR-i analüüsiks. Rahvusvaheline normaliseeritud suhe (INR, ingl "international normalized ratio") on viis protrombiini aja analüüside standardiseerimiseks, sest kasutatakse erinevaid analüüsimeetodeid.
INR võimaldab teil ja teie arstil hinnata koagulatsioonitulemusi ka juhul, kui tulemused saadakse erinevatest laboritest, kus kasutatakse erinevaid analüüsimeetodeid. Protrombiini aega võib väljendada ka %Quick ühikutes või sekundites.

Kui teete enesetestimist, saate oma ravimidoosi ise kohandada. Ravimudelit peate esmalt siiski arutama tervishoiutöötajaga. Enesetestimine ei asenda regulaarseid visiite arsti juurde. Sõltuvalt tervishoiutöötaja poolt korraldatud väljaõppest ja antud juhistest võib olla korraldatud nii, et edastate saadud tulemused tervishoiutöötajale või kliinikusse annuse muudatuse kooskõlastamiseks. Samas võib olla kokku lepitud, et kohandate oma ravi annust ise, kasutades arsti poolt ette antud ravimiannuse ja INR-i vahelist skeemi.

CoaguChek XS PT Test PST testiriba sisaldab lüofiliseeritud reaktiivi (kuivatatud vormis reaktiivi). Selle reaktiivi reaktiivsed koostisosad on tromboplastiin ja peptiidsubstraat. Proovi lisamisel aktiveerib tromboplastiin koagulatsiooni, mis toob kaasa trombiini tekke. Samal ajal hakkab analüsaator aega mõõtma. Ensüüm trombiin lõhustab peptiidsubstraadi, tekitades elektrokeemilise signaali. Olenevalt ajast, mis on möödunud pärast signaali esmast teket, konverteeritakse nimetatud signaal algoritmi abil tavapärastesse koagulatsiooniühikutesse (INR, protsendid (%Quick), sekundid) ning kuvatakse tulemus.

Karbis 6 testiriba protrombiini aja mõõtmiseks (PT / INR).