+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

WLS Optimum N45

Tootekood: FS03145NL
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Al. 18,30 €
0,32 €/tk

Parameetrid

Kogus *

WLS Optimum on multivitamiin, mis on spetsiaalselt välja töötatud hiljuti maopaela asetamise või vertikaalse maoresektsiooni läbi teinud inimeste aitamiseks.

Pärast maopaela asetamist (gastric band) või vertikaalset maoresektsiooni (gastric sleeve procedure) väheneb tarbitava toidu kogus märkimisväärselt, mis mõjutab ka organismi viidavate vitamiinide ja mineraalainete kogust.

Traditsioonilised multivitamiine sisaldavad toidulisandid ei ole pärast bariaatrilist operatsiooni piisavad, mistõttu peavad patsiendid sageli iga päev mitu korda võtma erinevaid vitamiine. WLS Optimum'i spetsiaalselt välja töötatud koostis rahuldab Teie vitamiinide ja mineraalainete vajadused pärast maopaela asetamist või vertikaalset maoresektsiooni.

WLS Optimum sisaldab vitamiine ja mineraalaineid 100% kuni 400% ööpäevasest soovitatavast vajadusest, tagades täpselt õige koguse vitamiinide ja mineraalainete kasutamise, mis aitab Teil püsida heas vormis. Kiiremaks paranemiseks soovitame WLS Optimumi või WLS Optimum Näritavat versiooni hakata kasutama juba üks kuu enne operatsiooni.

Pärast operatsiooni vajab Teie keha palju rohkem kaltsiumi. Kaltsiumi kasutamisel samaaegselt koos WLS Optimumi toidulisandiga väheneb WLS Optimumis oleva raua imendumine, mistõttu tuleb need toidulisandid sisse võtta erinevatel aegadel. FitForMe Calcium Forte toidulisand sisaldab kaltsiumtsitraati, mis on organismis kergesti imenduv kaltsiumi vorm. Kaltsium Forte on rikastatud D-vitamiiniga, mis soodustab kaltsiumi imendumist.

  Koostis ja kasutamine

Koostisained ühes kapslis   % RDA*
Vitamiinid    
A-vitamiin (retinüülpalmitaat) 800 μg 100%
B1-vitamiin (tiamiin-HCl) 2,75 mg 250%
B2-vitamiin (riboflaviin) 2 mg 143%
B3-vitamiin (niatsiin) 25 mg 156%
B5-vitamiin (pantoteenhape) 9 mg 150%
B6-vitamiin (püridoksaal 5’-fosfaat) 2 mg 143%
Biotiin (B8) 150 μg 300%
Foolhape (B9) 500 μg 250%
B12-vitamiin (tsüanokobalamiin) 100 μg 4000%
C-vitamiin (L - askorbiinhape) 100 mg 125%
D3-vitamiin (kolekaltsiferool) 75 μg 1500%
E-vitamiin (D-α tokoferoolsuktsinaat) 12 mg 100%
Mineraalained    
Kroom (kroom(III)kloriid) 40 μg 100%
Vask (vaskglükonaat) 1,9 mg 190%
Raud (raudfumaraat) 28 mg 200%
Jood (kaaliumjodiid) 150 μg 100%
Mangaan (mangaantsitraat) 3 mg 150%
Molübdeen (naatriummolübdaat) 50 μg 100%
Seleen (naatriumseleniit) 55 μg 100%
Tsink (tsinktsitraat) 28 mg 280%


* RDA (recommended daily allowance) – soovitatav ööpäevane vajadus

Teave allergeenide kohta

WLS Optimum sisaldab maisi. See toode ei sisalda kunstlikke magusaineid, suhkruid, täiendavalt lisatud maitse- ja lõhnaaineid.

Soovitatav annus

Võtke üks kapsel WLS Optimumi ööpäevas. Kapsel tuleb veega sisse võtta eelistatavalt söögikordade vahel. Ärge ületage soovitatavat kogust. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist, mis koos tervisliku elustiiliga on Teie keha jaoks hädavajalik.

See toode ei sobi kasutamiseks alla 18aastastel lastel. Üleannustamise korral võtke ühendust oma arstiga.

Kui WLS Optimumi kasutada samaaegselt koos kaltsiumiga, on oht, et mineraalained nagu raud ei imendu Teie kehas täielikult. FitForMe soovitab need toidulisandid sisse võtta erinevatel kellaaegadel. Optimaalse imendumise tagamiseks võtke WLS Optimum sisse hommikusöögi ja lõuna vahel ja Calcium Forte pärastlõunal. Erinevad toidulisandid tuleks võtta vähemalt kahetunnise vahega.

Säilitamistingimused

Hoida temperatuuril kuni 25 ° kuivas kohas ja päikesevalguse eest kaitstuna. Pärast kasutamist sulgege konteiner korralikult. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Nõuanded FitForMe WLS Optimumi tõhusaimaks kasutamiseks

Alljärgnevalt on antud mitmed praktilised soovitused WLS Optimumi kapslite mugavamaks võtmiseks. 

•      Niisutage kapslit suus seni, kuni kapsli välispind on sile ja pehme. Siis on kapsli allaneelamine lihtsam.

•      Kapsli lihtsamaks allaneelamiseks viige lõug rinnale.

•      Ideaalne aeg kapsli võtmiseks on 1 kuni 2 tundi pärast hommikusööki. Nii seedub kapsel kergemini.

•      Ärge jooge ega sööge suurt kogust vahetult enne kapsli allaneelamist, allaneelamise ajal ega pärast allaneelamist. See aitab vältida iivelduse teket. 

•   Kapsli võib võtta koos veega või muu suhkruvaba joogiga.* 

* HOIATUS!Pärast bariaatrilist operatsiooni ei pruugi Teie keha hästi taluda (looduslikku) suhkrut ja suure suhkrusisaldusega toite/jooke.Iivelduse tekke vältimiseks on seetõttu parim keskenduda suhkruvabadele toitudele.

•   Kui Teil on probleeme kapsli allaneelamisega, võite kapsli avada ja sisse võtta ainult selle sisu (pulbrina), lisades selle toidule, näiteks jogurtile või hakitud puuviljadele.

•    WLS Optimumi võib hakata võtma kohe pärast bariaatrilist operatsiooni või mis tahes ajal järgneva kolme nädala jooksul.

•    Kui tunnete, et WLS Optimum toidulisand ei taga soovitud kasulikke toimeid, võite telefoni teel või e-kirja kaudu ühendust võtta meie klienditeenindusega. Proovime Teid igal võimalikul viisil aidata.

WLS Optimum Näritav

Neile, kellel on neelamisega raskusi, on FitForMe välja töötanud WLS Optimum Närimistableti, millel on värske puuviljane maitse ning närimistablettide abil on vajaliku päevase mineraalainete koguse kättesaamine kergem. Küsige WLS Optimum Närimistablettide kohta rohkem infot oma arstilt, bariaatriaõelt või võtke meiega otse ühendust!

Aitab püsida tervena kogu aasta jooksul!

Kui Teile on tehtud bariaatriline operatsioon, on oluline iga päev võtta lisaks vitamiine ja mineraalaineid. Selleks on FitForMe loonud WLS Optimumi, mis aitab Teil püsida heas vormis kogu aasta jooksul.

Kas Teil on WLS Optimumi kohta küsimusi?

Kas Teil on küsimusi selle toote kohta või soovite saada lisainfot, võtke ühendust meie esindajatega.

FitForMe pühendunud toitumisspetsialistide meeskond vastab Teie küsimustele hea meelega. Meeskonnaga on võimalik kontakteeruda esmaspäevast reedeni kella 9.00 kuni 17.00. Soovi korral võite meile helistada telefonil 6460 660 või saata e-kirja aadressile nele@surgitech.ee

 

 

Koostisained:

Mineraalained, vitamiinid, taimne kapsel (hüpromelloos), looduslik maitse- ja lõhnaaine (kirss), täiteaine (mikrokristalliline tselluloos), paksenemisvastane aine (magneesiumstearaat), looduslikud värvained (raudoksiid, titaandioksiid).