Surgitech

toode(t) - 0,00

Unetabletid NervoCalm Sleep (melatoniiniga) N20

 

8,95 €
Tootekood: LEK535646
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Laos

NervoCalm Sleep

Toidulisand melatoniiniga.

-        Melatoniin aitab vähendada uinumiseks kuluvat aega.

-        Kannatuslille ekstrakt aitab lõõgastuda ning tagada rahustava une.

-        Melissi lehtede ekstrakt aitab vähendada närvipinget ning aitab kaasa positiivse meeleolu ja lõõgastava seisundi hoidmisele.

-        Hariliku humala ekstrakt on lõõgastavate omadustega.

-        L-teaniin on rahustava toimega.

Melatoniini kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut.

NervoCalm Sleep melatoniiniga on mõeldud kasutamiseks neile, kellel on raskuski uinumisega ja rahuliku unega; kellel on närvipinge ja kes soovivad tunda lõõgastunult õhtul ja öösel.

Koostisosad: tselluloos (täiteaine), hariliku humala ekstrakt (Humulus lupulus), melissilehe ekstrakt (Melissa officinalis), L-teaniin rohelise tee lehtedest (Camellia sinensis),  naatriumkarboksümetüültselluloos (mahuaine), ränidioksiid (paakumisvastane aine), kannatuslille ekstrakt (Passiflora incarnata), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (glasuuraine), rasvhapete magneesiumsoolad (paakumisvastane aine), polüdekstroos (täiteaine), polüetüleenglükool (mahuaine), titaandioksiid (värvaine), talk (paakumisvastane aine), melatoniin, polüetüleensorbitool monooleaat (mahuaine), briljantsinine FCF (värvaine), karmiin (värvaine).

Soovituslik päevane kogus ja annustamine: Täiskasvanutele 1 – 2 tabletti vahetult enne magamaminekut.

Päevane annus 2 tabletti sisaldab: hariliku humala ekstrakt 400 mg; melissilehtede ekstrakt 200 mg; L-teaniin rohelise tee lehtedest 200 mg; kannatuslille ekstrakt 20 mg; melatoniin 1 mg.

Hoiatused: Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Ei soovitata kasutada raseduse ja imetamise korral. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. 

Säilitamine: Säilitada toatemperatuuril (15 – 25 °C) pimedas ja kuivas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus: 15,2 g (20 tabletti, iga tablett 762 mg)

Tootja: LEK-AM Sp. z o.o, ul. Ostrzykowizna 14A, 05-170 Zakroczym, Poola

Turustaja: AS Surgitech, Pärnu mnt 148, Tallinn 11317

NB! Aegumine 28.02.2019