+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Thin abdopatch gel z

Tootekood: MZMP009-XX01Z-STI
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
40,26 €
Kogus:

KÕHUPLASTIKA JÄRGNE ARMIRAVI PLAASTER

Kõhuplastika järgne armiaravi plaaster on kopolümeeri ja H1-klassi mineraalõli kombinatsioon armiravi meditsiiniliseks kasutamiseks koos vaiguga, mis muudab plaastri kleepuvaks.

Saadud materjal kas keevitatakse kangale, et saada erineva mõõtmega painduvad plaadid, või keevitatakse läbipaistvale kilele.

Näidustused:
MEDIPATCH GEL Z® aitab vältida hüpertroofiliste armide teket enne keloidsete armide staadiumi, olenemata nende päritolust: operatsioonid, traumad, põletused.
See vähendab armide punetust ja hüpertroofiat.
MEDIPATCH GEL Z® võib kasutada ennetava meetmena niipea, kui haav on täielikult suletud (umbes 10. päeval), st niipea, kui ilmnevad esimesed armi hüpertroofia tunnused. MEDIPATCH GEL Z® varajane kasutamine suurendab paranemise normaliseerumise võimalusi.

Sarja erinevad tooted sobivad eriti hästi jäsemete armide ja traditsioonilise pressoteraapiaga raskesti ligipääsetavate armide korral.

Kasutusjuhend:
MEDIPATCH GEL Z® lehti saab lõigata kääridega sobivaks suuruseks, et katta arm.

Igapäevase kasutamise kestuse üle otsustab ainult arst. Kandke MEDIPATCH GEL Z® 2 kuni 3 tundi järjest, suurendades järk-järgult 7 või 8 tunnini 8 päeva jooksul.

Üldjuhul kantakse peale hommikust pesu ja peale harjumisperioodi hoitakse paigal kuni õhtuse pesuni. Oluline on kanda MEDIPATCH GEL Z®t tervele ja kuivale nahale, et see saaks tõhusalt kleepuda ja vältida leotamist.
Ravi kestuse peab määrama arst, kes otsustab vajadusel ravi katkestamise või muutmise.

Vastunäidustused:
Nagu kõiki oklusiivseid sidemeid, ei tohi MEDIPATCH GEL Z®-i kanda spetsiaalset eeltöötlust vajavatele vedelikele või nakatunud haavadele ega vigastatud nahale.

Hooldus:
MEDIPATCH GEL Z® keskmine eluiga sõltub sellest, kuidas te seda hooldate. Soovitame teil seda hoolikalt käsitseda. Peske seda pärast iga kasutamist sooja vee ja loodusliku seebiga, näiteks Marseille'i seebiga, loputage hoolikalt ja laske õhu käes kuivada.

Kui toode ei rebene eraldi tükkideks, ei pea seda asendama.

ÄRGE KUNAGI PANGE MEDIPATCH GEL Z®-i PESUMASINASSE VÕI KUIVATISSE.
ÄRGE JÄTKE KUNAGI MEDIPATCH GEL Z® SOOJUSALLIKA LÄHEDALE. 

- karp (12 tükki)