+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Softclix II Lantsetid N200

Tootekood: RD04418514001
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
11,88 €
Kogus:

Tootetutvustus, otstarve
Accu-Chek Softclix on mõeldud kasutamiseks koos Softclixi torkeseadmega, et teha naha pinnale väike auk, ning seejärel kanda veretilk Accu-Chek glükomeetri testribale ja seejärel sisestada testriba glükomeetrisse.
Accu-Chek Softclixil on eriti peenike nõel – vaid 0,4 mm. Tänu unikaalsele Clixmotion tehnoloogiale puudub vibratsioon. Selline kiiresti kontrollitav liikumine on nahale palju õrnem.

Kasutamisjuhised
Sisesta Softclix lansett Softclixi skarifikaatori torkeseadmesse. Skarifikaatori kasutamine.
Tõmmake skarifikaatori otsik pealt ära. Libistage lantsetihoidjasse uus lantsett ja lükake seda nii kaua, kuni see paigale klõpsatab. Suruge Softclix otsik peale tagasi, kuni see kinni klõpsatab. Valige keerates soovitud punkteerimissügavus ja vajutage vinnastusnuppu nii kaua kuni kuulete klõpsatust. Vajutage Softclix skarifikaator õrnalt sõrmeotsa külje vastu ja vajutage torkenuppu. Pärast veresuhkru taseme mõõtmist, tõmmake Softclix otsik pealt ning libistage lantseti väljutamiseks väljutusnuppu ettepoole.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ühekordseks kasutamiseks. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Ärge kasutage kui lantseti kaitseotsik on vigastatud. Peale testimist suruge nõel kaitse otsikusse ja hävitage.

Seadme ja pakendi sisu
Accu-Chek Softclix lansettide pakk sisaldab toodet ja kasutusjuhendit.