+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Octenident antibakteriaalne suuõõne hooldusvahend 250ml (vana kood SM70002741)

Tootekood: SM70003585
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
8,66 €
Kogus:

 

Octenident® antibakteriaalne suuõõne hooldusvahend pärsib halba hingeõhku põhjustavate bakterite levikut ning tagab suu puhtuse ja värskuse.

Antibakteriaalne suuloputusvahend Octenident® on mõeldud hügieeniliseks suuhoolduseks mitmete suu- ja igemeprobleemide korral. Piparmündimaitseline Octenident® on esimene suuloputusvahend ainulaadse oktenidiini toimeainega, mis tapab kiirelt  ja järjepidevalt bakterid ja pidurdab nende tagasikasvu. Octenident® suuvesi pärsib halba hingeõhku põhjustavate bakterite levikut ning tagab suu puhtuse ja värskuse. 

Octenidenti® erinevus teistest suuloputusvahenditest.

-        Octenident® ei sisalda kloorheksidiini ja alkoholi ning ei muuda seetõttu kasutamisel hammaste ja täidiste värvust.

-        Octenident® lõhustab biofilmi ning takistab kiiresti ja pikaks ajaks bakterite ja seente arengut ning vähendab nende paljunemist.

-        Octenident® on kiire toimega. Uuringud kinnitavad, et bakteritsiidne ja fungitsiidne toime saavutatakse 15-30 sekundi jooksul. 

Octenident® kiirendab haavade parenemist ning tänu oma antibakteriaalsetele omadustele, soovitatakse kasutada ka paar päeva enne ning pärast kirurgilisi protseduure. 

Igapäevane suuhügieen.

Octenident® suuloputuvahendit ei soovitata kasutada igapäevase suuhügieeni tagamiseks, vaid ainult raviperioodi jooksul. 

Söök ja jook vahetult peale Octenidenti® kasutamist.

Kuna toode on piparmündimaitseline, soovitatakse oodata toidu ja joogiga umbes 15 minutit peale suuloputamise protsessi, et vältida maitsete muutust. Kui see ei häiri, siis muud piirangud puuduvad.

Octenident® raseduse ja imetamise ajal.

Octenident® sobib kasutamiseks raseduse ajal, ka rasedusaegse igemepõletiku korral.

Octenidenti® lai kasutusvaldkond.

Octenident® sobib kasutamiseks põletikuliste haiguste raviks. Igapäevaseks koduseks kasutamiseks suuõõne ja kurgu probleemide korral paari nädala jooksul. Keemia- ja kiiritusravi patsientidele.

Octenident® allergia korral.

Reaktsioone on esinenud väga üksikutel juhtudel, enamasti Octenident® allergilisi reaktsioone ei põhjusta.

Vastunäidustused Octenidenti® puhul.

Octenidenti® kasutamisel ainsaks vastunäidustuseks on ülitundlikkus mõne toimeaine suhtes. Toodet ei soovitata kasutada alla 3-aastastel lastel vedeliku juhusliku allaneelamise riski tõttu. Antud juhul võib immutatud vatitampooniga vajalikud kohad tupsutada.

Octenidenti® kasutamine.

Loputage suud lahjendamata octenident®-iga ligikaudu 30 sekundit, üks kuni kaks korda ööpäevas..

Koostisosad: Vesi, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, fenoksüetanool, glütseriin, aroomaine, naatriumglükonaat, sukraloos, sidrunhape, oktenidiin HCL, BHT.

 

Mitte lasta külmuda! Mitte alla neelata!

Süüa ja juua võib kohe pärast loputamist.

Ei sobi kasutamiseks imikutel ja väikelastel.