+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Accu-Chek Performa testribad N50

Tootekood: RD06454011045
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
18,64 €
Kogus:

Accu-Chek Performa testribad kuuluvad glükomeetri ohutuskontrolli süsteemi.

Kuus kuldelektroodi.
Testribade elektroodid töötavad koos süsteemi ja koodivõtmega, et viia läbi mitmeid ohutuskontrolle, näiteks testriba kahjustuste kontroll enne iga mõõtmist - seade teeb seda nii kiiresti, et see jääb teile märkamatuks.

Testribade aegumise hoiatus.
Testribade aegumise hoiatus muudab glükomeetri kasutamise veel mugavamaks ja ohutumaks.

Temperatuuri ja niiskustaseme kompenseerimine.
Accu-Chek Performa testriba kohaneb kuumuse, jaheduse ja niiskusega, et tagada täpsed mõõtmistulemused.

Väike verekogus vereproovi jaoks.
Accu-Chek Performa testribadele on veresuhkru taseme mõõtmiseks vaja kanda ainult väike kogus verd - 0,6 mikroliitrit. See muudab punkteerimise vähem valusaks ja punkteerimiskoht ei pea olema nii sügav. Lisaks vähendab väiksema kogusega vereproov ka aladoseerimise ohtu.

Võimalus verd juurde lisada.
Süsteem annab teile märku, kui testribale on vaja rohkem verd ja vajadusel saate kuni viie sekundi jooksul testribale verd juurde lisada.

Kiire verevõtmine.
Testribal on vere kandmiseks lehtrina toimiv mõõtmisava, mis aitab verel kiiremini testribale jõuda ja muudab doseerimise mugavamaks.

Y-kujuline mõõtmisava.
Testribal olev lai Y-kujuline mõõtmisava võimaldab vereproovi lihtsamalt testribale kanda, mis on eriti oluline nende patsientide puhul, kellel on käelise osavusega probleeme.

Soovitus: pärast testriba eemaldamist sulgege pakend kohe, et säilitada testribade kvaliteet.

Omadused:

  • Ohutuskontroll. Selleks et saada usaldusväärseid mõõtmistulemusi ja mitte raisata testribasid, teeb glükomeeter mitmeid kvaliteedikontrolli katseid ning vastavaid korrektuure, mis hõlmavad muuhulgas ka järgimisi aspekte: temperatuur, liiga väikese doosi tuvastamine, hematokrit, testribade kahjustused ja testribade aegumine
  • Täpsed ja kiired tulemused. Glükomeetriga mõõdetud tulemused on sama täpsed kui laboris tehtud testi tulemused ja seadmel kulub tulemuste mõõtmiseks ja vastuse edastamiseks kuni viis sekundit.
  • Vereproov. Veresuhkru testi jaoks on vaja ainult 0,6 mikroliitrit verd.
  • Andmekäitlus. Glükomeetri mällu saab salvestada kuni 500 testi tulemused koos kellaaja ja kuupäevaga, et saaksite paremini oma haiguslugu jälgida.
  • Keskmiste tulemuste arvutamine. Glükomeeter arvutab 7, 14 ja 30 päeva testide keskmised tulemused.
  • Mõõtmiste meeldetuletus. Kasutaja saab seada kuni neli automaatset meeldetuletust erinevateks kellaaegadeks päeva jooksul.
  • Andmete ülekanne. Glükomeetri infrapunaliidese ja Accu-Chek Smart Pix seadme abil saate salvestatud tulemused arvutisse laadida.
  • Automaatne kodeerimine. Koodikiibi abil on võimalik edastada hoiatus aegunud testribade kohta. Lisaks programmeerib see glükomeetrit automaatselt ja uuendab glükomeetri funktsioone siis, kui tehnoloogilised uuendused on saadaval.