+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Accu-Chek Active glükomeeter mmol/l

Tootekood: RD07135076045
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
8,00 €
Kogus:

Accu-Chek Active glükomeeter sobib igapäevaseks iseseisvaks veresuhkru mõõtmiseks. Glükomeetri juurde sobivad Accu-Chek Active testribad. 

Omadused

Täpsed ja kiired tulemused. Glükomeetriga mõõdetud tulemused on sama täpsed kui laboris tehtud testi tulemused ja seadmel kulub tulemuste mõõtmiseks ja vastuse edastamiseks kuni viis sekundit.

Testribade aegumise hoiatus. Accu-Chek Active glükomeeter hoiatab teid, kui mõõdate veresuhkru taset aegunud testribaga ja märgib vastavalt ka saadud mõõtmistulemuse.

Seadmeväline proovi lisamine. Vere kandmine testribale siis, kui riba on glükomeetrist eemaldatud, aitab minimeerida glükomeetri verega saastumise ohtu (nt haiglates).

Liiga väikese doosi märguanne. Glükomeeter annab märku, kui testribale kantud vere kogus on liiga väike ja viie sekundi jooksul saate sinna verd juurde lisada.

Visuaalne topeltkontroll. Visuaalse topeltkontrollimise võimalus annab teile kindlustunde saadud veresuhkru näitude õigsuse kohta. Võrrelge testriba kontrollaknas olevat värvi pakendil oleva värvikoodiga.

Vereproov. Veresuhkru testi jaoks on vaja ainult 1-2 mikroliitrit verd.

Andmete ülekanne. Glükomeetri infrapunaliidese ja Accu-Chek Smart Pix seadme abil saate salvestatud tulemused arvutisse laadida.

Automaatne kodeerimine. Koodikiibi abil on võimalik edastada hoiatus aegunud testribade kohta. Lisaks programmeerib see glükomeetrit automaatselt ja uuendab glükomeetri funktsioone siis, kui tehnoloogilised uuendused on saadaval.

Võite verd testribale kanda nii, et riba on glükomeetri sees või sealt eemaldatud. Valige see variant, mis teile paremini sobib.