+372 646 0660 (E - R 9:00-17:00)

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Miks Murmelini salv nii populaarne on?

14.08.2019
Miks Murmelini salv nii populaarne on?

Räägime natukene lähemalt Murmelini sarjast, mis võidab üha rohkem populaarsust ning kasutajate südameid. 

Murmelini sari on pärit Austriast ning seda toodab 40 tegevusaasta kogemusega ettevõte Bano. Bano on Austrias tuntud oma kvaliteetsete looduslike toodete ja ravimite poolest. Nende eesmärk on ühendada apteegikvaliteet puhaste looduslike koostisosadega, saades nii parimad tooted tervisele. Kuna loodus pakub nii mitmekesiseid saaduseid, on sealt abi otsitud ja saadud juba tuhandeid ja tuhandeid aastaid. Tänapäeval on võimalik ühendada parimad loodussaadused uusimate meditsiiniteadusavastustega. Bano toodetes kasutatakse palju arnikaekstakti, piparmündiõli, Alpi ümiseja õli, mägimänniõli, saialilleõli jm. Kõik loodussaadused on hoolikalt valitud, puhtad ning heade raviomadustega.

Alpi ümiseja õli on koduses ravis hinnatud juba sajandeid, eriti Alpides. Seda on näiteks pikka aega kasutatud lihaspinge ja lihas- ja liigesvalu korral peale treeningut. See aitab toetada kogu luu- ja lihaskonna süsteemi tervikuna. Puhas Alpi ümiseja õli sisaldab mitmeid rasvhappeid nagu palmitiinhape, oleiinhape, linoolhape, E-vitamiini ning looduslikke kortikosteroide. Need kõik koostisosad aitavad kehal kiiremini taastuda peale lihastreeningut, kõndimist, liikumist ja muid sporditegevusi. Alpi ümiseja õli on nii puhas ja kasulik, et puhtal kujul võib seda isegi juua, olles kasulik nii kõhule kui kopsudele. Murmelini salv on äärmiselt populaarne ka terapeutide ja massööride seas. Oluline on ka märkida, et Murmelin on pikima ajalooga ümiseja õli sisaldav salv Austrias ning paljud kliendid on seda kasutanud algusest peale.

Palju küsitakse, et kuidas ümiseja õli saadakse. Austrias on Alpi ümisejate populatsioon märkimisväärselt tõusnud ning seetõttu antakse igal aastal jahimeestele ülesanne neid harvendada (umbes 7500 looma aastas, salvi saamiseks kasutatakse vaid väikest osa neist). Nende salvide saamise nimel ühtki looma ei jahita ning pigem tuleks nende salvide tootmist vaadata kui niikuinii jahitud loomade arukat kasutamist.

Kui tunned, et vereringe vajab peale kehalist pingutust stimuleerimist või lihased ja liigesed vajavad rahustamist, kaela-, õla- ja seljapinge leevendamist, siis on Murmelini salv just see, mida vajad. Salvi võib kasutada mitu korda päevas, seda on kerge nahale kanda, imendub kiiresti ning see ei jäta nahka rasvaseks. Salv on mõeldud vaid välispidiseks kasutamiseks. Täpsem info ning tellimine SIIT!

Lisaküsimustega võib julgelt meie poole pöörduda – krista@surgitech.ee

 
Kõike kaunist,

AS Surgitech